Obchodní centrum Park Hostivař pořádá charitativní prodej darovaných kabelek. Do akce se zapojují nejen celebrity, ale také všichni, kteří chtějí přispět na dobrou věc. Ať už kabelku lidé darují nebo si ji koupí, přispějí na částku, která bude věnovaná členovi Nadace Šťastná hvězda. Do prodeje věnovaly kabelku například Heidy Janků, Jolana Voldánová, Renata Czadernová, Lucie Křížková a další. Zájemci o VIP kabelku ji tak mohou získat za přijatelné ceny. Všechny kabelky, které jsou lidé ochotni věnovat, mohou donést na informace OC Parku Hostivař v -1 patře do 29. února. Samotný prodej darovaných kabelek se uskuteční 5. a 6. března 2016 a výtěžek z něj bude tím nejlepším dárkem pro maminku malého Bedříška, a pomůže jim tak pokračovat v léčbě spastické diparesie dolních končetin a levé ruky. Finálním prodejem bude provázet moderátorka z rádia Bonton a Frekvence 1 Lucie Sinková, vystoupí a zazpívá Petra Hapková, dalším hostem bude například spisovatelka Tereza Čiháková. Pro děti bude připraven pestrý doprovodný program s klaunem. OC Park Hostivař se do této akce a akcí podobných zapojuje, protože pomoci pro druhé není nikdy dost. Nadační fond Šťastná hvězda se zaměřuje na materiální pomoc dětským pacientům, jejich rodinám a zdravotně handicapovaným mladistvým.

„Naším záměrem je nejen naše zákazníky bavit a těšit je zajímavými akcemi, ale také upozorňovat na různá témata ve společnosti potřebná. Proto jsme se letos rozhodli uspořádat charitativní prodej kabelek, který díky všem lidem, kteří se do akce zapojí, pomůže a potěší ty, kteří to doopravdy potřebují. A protože akce, které připravujeme se snažíme dělat co nejlépe, připravili jsme k finálovému dni několik zajímavých aktivit. Věříme, že zákazníci OC Park Hostivař u nás stráví příjemný čas nejen při nakupování nových kabelek, ale ocení, že mohou podpořit dobrou věc. Významné osobnosti, které do prodeje darují své kabelky, budeme průběžně uvádět na našem facebooku. “ říká Lenka Kulda, ředitelka OC Park Hostivař.

Cílem veletrhu kabelek je pomoci navýšit finanční prostředky do sbírky určené pro malého Bedříška – na operaci Ulzibat, která není hrazena ze zdravotního pojištění, a po které následuje též nehrazená nákladná rehabilitace. Malému Bedříškovi z Nadace Šťastná hvězda byla v roce jeho krátkého života diagnostikována DMO – spastická diparesa dolních končetin a levé ruky. Prošel již řadou nákladných rehabilitačních pobytů, rehabilitací, cvičení a dalších procedur. Se svou nemocí bojuje dál. Nyní mu je pět let a dle vyjádření neurologa, má Bedříšek velkou šanci chodit, třeba i s oporou, a žít tak plnohodnotný život, proto jsou pro něj pobyty v lázních a konkrétně thera-suite rehabilitace tak důležité a přínosné. Čím větší pokroky udělá nyní, tím to bude mít v životě snazší.

Obchodní centrum PARK HOSTIVAŘ je rozmanitým světem rodinných nákupů a příjemným místem aktivního odpočinku. Svým zákazníkům nabízí nakupování a služby pro celou rodinu na ploše přes dvacet tisíc metrů čtverečních ve více jak padesáti obchodech. Velký důraz je kladen na další modernizaci a skladbu obchodů i přípravu mnoho zajímavých společenských akcí pro děti i dospělé při zachování rodinné atmosféry obchodního centra. Nachází se zde také multikino Premiere cinemas,které je prvním a nejmodernějším multikinem v České republice s projekcí v rozlišení 4K, které nabízí 4x kvalitnější obraz než běžná multikina. Osm promítacích sálů s kapacitou 1750 míst je plně klimatizováno a přístupno také pro imobilní návštěvníky. Dalšími lákadly jsou například Saunia a Solárium Fitness BBC.