Skupina Elán připravuje jednu z posledních OPEN AIR 2017 sezón aneb „Živých nás nedostanů

Praha 27. ledna 2017

 Nejpopulárnější legendární česko-slovenská rocková skupina Elán připravuje jedinečnou koncertní šňůru „Open air 2017“. Koncertní mega show proběhne ve třech nejlepších amfiteátrech České republiky, a to v Českých Budějovicích, Mikulově a Plzni. Fanoušci se mohou těšit na řadu starých i nových skladeb a písní, které si budou moci se skupinou Elán společně zazpívat. Je připraven bohatý doprovodný program a zajímavé předkapely, které nesmí na „Open air 2017“ skupiny Elán chybět. To, že je na co se těšit, již naznačuje i název celé tour „Živých nás nedostanů“ k třicátému výročí alba Hodina Slovenčiny.

Mgr.Kateřinu Goroškov

„Spievanie pre ľudí ma bohohovsky baví a na plánované open airy sa veľmi teším.“ Jožo Ráž

Photograf: Jano Taufer

„Živých nás nedostanů“ – výstižný název pro jedno z posledních open air vystoupení skupiny Elán. Každé z měst bude letošní rok poctěno návštěvou nejznámější česko-slovenské skupiny Elán, a to ve velkém stylu. V každém městě se mohou návštěvníci těšit na doprovodný program, zajímavé předkapely nebo světelnou show. Ti, kdo preferují větší komfort, si mohou zakoupit VIP vstupenky na všechny tři koncerty.

Photograf: Jano Taufer

Koncerty

  • Mikulov, Amfiteátr dne 17. 06. 2017
  • České Budějovice, Náplavka dne 30. 06. 2017
  • Plzeň, Amfiteátr Lochotín dne 15. 09. 2017

Photograf: Jano Taufer

__________________________________________________________________________

Elán je slovenská (československá) nejúspěšnější pop-rocková hudební skupina, v čele s baskytaristou a zpěvákem Jožo Rážem. Čtyřikrát po sobě, v letech 1984 až 1987 získala československého Zlatého slavíka v kategorii skupiny a osmkrát za sebou, v letech 1998 až 2005, vyhráli slovenského Zlatého slavíka. Sám Jožo Ráž má dva Zlaté slavíky jako zpěvák za roky 2000 a 2001. Mezi největší hity skupiny patří písně Kaskadér, Človečina, Nie sme zlí,  Neviem byť sám, Kočka, Zaľúbil sa chlapec, Voda čo ma drží nad vodou a další. Více na www.elan.cz.

 

O Redakce